uL. Lotnicza 72, 54-155 Wrocław

604-166-953

2 Turniej Piłki Nożnej Parasol Cup

  • Home
  • /
  • 2 Turniej Piłki Nożnej Parasol Cup

2 Turniej Piłki Nożnej Parasol Cup

Opublikowany: 24 kwietnia 2017

Zapraszamy do udziału w turniejach Piłki Nożnej dla roczników 2006 - 2011

Turniej odbędzie się na stadionie przy ul. Lotniczej 72 we Wrocławiu

 

2 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

PARASOL WROCŁAW CUP im. Ryszarda Żygadło

 

W turnieju wezmą udział zawodnicy:

z roczników 2006, 2008 i 2010 - 20.05.2017

z roczników 2007, 2009 i 2011 - 21.05.2017

 

 W turnieju weźmie udział po 14 zespołów z rocznika podzielonych na 2 grupy.

Każda drużyna rozegra min 7 meczy po 14 min (roczniki 2006-09) i 10 min (roczniki 2010-11)

Każdy uczestnik turnieju otrzyma pamiątkowy medal, ciepły posiłek.

Drużyny z miejsc 1-3 otrzymają puchary, a najbardziej wyróżniający się zawodnicy - statuetki.

 

regulamin turnieju - Regulamin Parasol Cup.pdf

 

Rocznik 2006-07 - 20.05.2017

zgłoszone drużyny: Parasol W-w 1, Parasol W-w 2, Olympic Wrocław, LZS Grodków, Ślęza Wrocław 1, Ślęza Wrocław 2, Atom Grądy, Stal Brzeg, Olimpia Żerniki, Polonia Wrocław, FA Opole, Parasol W-w 07, Olympic Wrocław 07, AP Duda 07,
 
harmonogramy:

Rocznik 2006 - Harmonogram meczy grupa A.pdf

Rocznik 2006 - Harmonogram meczy grupa B.pdf

Rocznik 2006 - finały.pdf

 

Rocznik 2008 - 20.05.2017

zgłoszone drużyny: Parasol W-w 1, Parasol W-w 2, AP Football W-w 1,AP Football W-w 2, LZS Grodków, Bumerang Wrocław, WKS Śląsk, AP Jedenastka 1, AP Jedenastka 2, Eurotalent Brzeg, AP Duda, AP Biała, Forza Wrocław,  

 

Rocznik 2008 - Harmonogram meczy.pdf

 

Rocznik 2009 - 21.05.2017

zgłoszone drużyny: Parasol W-w 1, Parasol W-w 2, Ślęza Wrocław 1, Ślęza Wrocław 2, AP Reissa Kalisz, KS Polkowice, UKS Gryfów Śl. , LKS 05 Tworków, Football4pro Bielsko-Biała, AP Duda, Łużyce Lubań, MKP Wołów, Unia Wrocław, Lechia Dzierżoniów, PARASOL Leśnica, Sportowa Częstochowa, Śląsk Wrocław SA 1, Śląsk Wrocław 2,

 

Rocznik 2009 - Harmonogram meczy grupa A.pdf 
Rocznik 2009 - Harmonogram meczy grupa B.pdf
Rocznik 2009 - Harmonogram meczy grupa C.pdf

Rocznik 2009 - Finał A.pdf

 Rocznik 2009 - Finał B.pdf

Rocznik 2009 - Finał C.pdf

 

Rocznik 2010 - 20.05.2017

zgłoszone drużyny: Parasol W-w 1, Parasol W-w 2, Ursus Warszawa 1, Ursus Warszawa 2, AP Wratislavia, Śląsk Wrocław SA, LZS Grodków, Polonia Wrocław, AP Jedenastka, LKS 05 Tworków, Bumerang Wrocław, Forza Wrocław, AP Duda, KP Brzeg Dolny, 

 

Rocznik 2010 - Harmonogram meczy grupa A.pdf
Rocznik 2010 - Harmonogram meczy grupa B.pdf
Rocznik 2010 - finały.pdf

 

 

Rocznik 2011 - 21.05.2017

zgłoszone drużyny: Parasol W-w 1, Parasol W-w 2, FC Wrocław, AP Wratislavia, Bumerang Wrocław 1, Bumerang Wrocław 2, Karkonosze Jelenia Góra, AP Jedenastka, AP Duda, MKP Wołów, 

 

Rocznik 2011 - Harmonogram meczy grupa A.pdf

Rocznik 2011 - Harmonogram meczy grupa B.pdf

Rocznik 2011 - Finał A.pdf

Rocznik 2011 - Finał B.pdf



 ZAPRASZAMY

Sponsor techniczny 

SPONSOR TECHNICZNY

Dystrybutor sprzętu sportowego firmy PATRICK

LINK DO STRONY NASZEGO SPONSORA TECHNICZNEGO

http://piko-sport.pl

POLECAMY

Najczęściej czytane 

Trenerzy - dane teleadresowe

LISTA TRENERÓW MKS PARASOL WROCŁAW   Robert Cichy  ( senior )      ... Więcej [+]

Kontakt

Stowarzyszenie Sympatyków Młodzieżowego Klubu Sportowego "PARASOL" WROCŁAW ul. Lotnicza 72 5 ... Więcej [+]

Ostatnio dodane 

Mecz mistrzowski DLJS - Chrobry Głogów ( sobota)

Jutro 16 września (sobota) o godz. 11:00 gramy w Głogowie mecz mistrzowski z  Chrobrym ZBI&Oac ... Więcej [+]

MECZ MISTRZOWSKI DLJS - ŚLĘZA Wrocław (środa)

Jutro 13 września (środa) o godz. 17:00 gramy mecz mistrzowski z Ślęzą Wrocław ZBIÓRKA o god ... Więcej [+]

MECZ MISTRZOWSKI DLJS Z WKS ŚLĄSK WROCŁAW (sobota)

W sobotę 9 września o godz. 16:00 gramy  mecz mistrzowski z WKS Ślask Wrocław ZBIÓRKA o ... Więcej [+]